POLITYKA ZWROTÓW W SKLEPIE 

lovlisilk.com

 

W trosce o Twój cenny czas przedstawiamy najważniejsze zasady dotyczących odstąpienia od umowy i polityki zwrotów dokonywanych w Sklepie www.lovlisilk.com.

Bardzo ważna jest dla mnie dobra komunikacja, dlatego chcę w przystępny sposób opisać Ci nasze postępowanie w przypadku, gdy zdecydujesz się skorzystać ze swojego  prawa do odstąpienia od umowy zakupionych produktów i zwrócić je do Sklepu.

Prosimy pamiętać, że poniższe reguły nie naruszają obowiązujących przepisów prawa polskiego i są zgodne z treścią Regulaminu dostępnego w zakładce „Regulamin”.

 

  1. Aby skutecznie odstąpić od umowy, złóż oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Możesz to zrobić za pomocą wygodnego formularza odstąpienia od umowy dostępnego pod adresem: formularz odstąpienia od umowy . Możesz także skorzystać z własnego dokumentu lub napisać go odręcznie.
  2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy prosimy złożyć na adres poczty elektronicznej customercare@lovlisilk.com  w przypadku odstąpienia przed procesem realizacji zamówienia. W przypadku odstąpienie po procesie realizacji zamówienia prosimy o kontakt pod adresem: customercare@lovlisilk.com
  3. Na odstąpienie od umowy przysługuje Ci 14 dni od dnia dostarczenia do Ciebie produktów. Aby zachować ten termin, wystarczy, że wyślesz do nas informację o wykonaniu prawa do odstąpienia od umowy przed tym terminem.
  4. Jako Sprzedawca mamy obowiązek zwrócić Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.
  5. Zwrotu otrzymanych płatności dokonamy za pomocą takich samych sposobów płatności, które zostały przez Ciebie wybrane w pierwotnej transakcji.
  6. Powyższe prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeśli jesteś przedsiębiorcą, a jedynie wtedy, gdy jesteś konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta. Wyjaśnienia tych terminów znajdziesz w Regulaminie.

Twoje zakupy (0)

Twój koszyk jest pusty